Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet az,...

Facebookon hogy lehet az, hogy egy ismerősnek valaki már ismerőse volt korábban, majd kitörölték egymást, most újra ismerösök, de az én ismerösöm üzifalán nem látom kiirva, csak a másiknál?

Figyelt kérdés

Megnéztem az ismerösök és családtagok résznél a sajátom,de nem tudok állitani olyat h ki mit lásson....


Egyáltalán ha valakit bejelölök ismerösnek, majd ismerösökké válunk én azt le tudom törölni az adatlapomrol-mmint ne jelenjen meg a kiirás!?



2012. máj. 5. 21:10
 1/4 anonim válasza:
ekkora problémákat
2012. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem leszólást vártam bocsi! normális választ!!!
2012. máj. 5. 21:32
 3/4 k.lau13 ***** válasza:
45%

Jézusom... Bocs, de ez tényleg hülyeség. A facebook sem tökéletes, vannak idiótaságai, hidd el, két hét múlva majd látni fogod, aztán megint nem.


Különben, ott a végén, milyen kiírásról beszélsz? Valakit jelentesz/letiltasz, a kiírást meg törlőd...


Hogy ki mit lásson az meg... Az ismerőseid adataira nem vagy befolyással, ha ők nem akarják, hogy láss valamit, nem fogod látni, csak a saját adataidról, képeidről, kiírásaidról döntheted el, ki lássa, ki ne.


Amúgy ha szabad kérdeznem, miért vagy ilyen rohadtul kíváncsi erre? Már csak azért is kérdezem, mert a kérdésedet se értem teljesen...

2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

k.lau13 válaszolva neked:


"Jézusom... Bocs, de ez tényleg hülyeség. A facebook sem tökéletes, vannak idiótaságai, hidd el, két hét múlva majd látni fogod, aztán megint nem."


- Ok ez így tiszta.Betudható a face marhulásának.


"Különben, ott a végén, milyen kiírásról beszélsz? Valakit jelentesz/letiltasz, a kiírást meg törlőd..."


- Olyan kiírásról pl. te felveszel valakit ismerősnek, az ismerősöd adatlapján látható h ismerősök lettetek,de a tiéden nem. pl. az oldaladon legutolsó történésnek minden szülinapi hsz.-od meg esetlegesen kedvelt oldal ki van írva,de az h menet közben ismerős lett xy. az már nem.

Ez is a face marhulása lenne és idővel látható lesz majd?


"Hogy ki mit lásson az meg... Az ismerőseid adataira nem vagy befolyással, ha ők nem akarják, hogy láss valamit, nem fogod látni, csak a saját adataidról, képeidről, kiírásaidról döntheted el, ki lássa, ki ne."


- Ezt tudom. Csak azt nem hogy ha felveszel ismerősnek valakit az az oldaladon meg szokott jelenni a +1 ikonnal.

Azért kérdeztem az egészet mert egyiknél volt a másiknál nem.

És felmerült a gondolat h. be tudom állítani ezt is? Kiírja-e v se h xy.-al most már kapcsolatban vagyok?!


"Amúgy ha szabad kérdeznem, miért vagy ilyen rohadtul kíváncsi erre? Már csak azért is kérdezem, mert a kérdésedet se értem teljesen..."


- Remélem így érthetővé váltam.

Köszi amúgy a választ!

2012. máj. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!