Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok emailhez...

Miért nem tudok emailhez csatolni egy 15 mb-s szöveges dokumentumot?

Figyelt kérdés

Van gmailes és freemailes címem is, egyikről se megy. Próbáltam simán és tömörítve is.

Gmail kijelzi, hogy elmegy, majd 2 perc múlva jön egy üzenet hogy nem sikerült a küldés.

Freemailnél mire az a sáv végigfut, ami jelzi, hogy hol jár a csatolás, a legvégén kiírja hogy a csatolás nem sikerült.


Mitől lehet ez? Lehet a gép hibája?


2012. máj. 6. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

15 megát nem szoktunk levélben küldeni.

Szerintem töltsd fel egy médiamegosztó (pl. mediafire) oldalra a fájlodat, akár tömörítve is és a levébe csak a linkjét küldd el.

A freemailnek van még valami óriáslevél lehetősége, de én még nem nagyon használtam, infó alant:

[link]

2012. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óriáslevélnél is azt írja, hogy nem sikerült feltölteni.

Ilyen fájlmegosztók közül tudnál olyat ajánlani, ami nem nyilvános, csak direkt linkről nyitható meg, és bármikor törölhető? (bizalmas dokumentumról lenne szó)

2012. máj. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!