Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy a Deviantart egyfajta "haverok és buli" - fényképmegosztó portál?

Figyelt kérdés
Állítólag azért létezik, ha valaki művészi hajlamot érez, fotózik, fest, mozaikot készít vagy verset ír, ide feltegye. Ezek az egyesek még ismerkedni is ott akarnak. tehát, miért is?
2009. jún. 24. 17:02
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom, de elég hülyék. Én is dA-s vagyok, és nagyon tud idegesíteni az ilyen.
2009. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
énis. és engemis idegesít.
2009. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem értem én se de rohadtul tud idegesíteni -.-'
2010. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%

Most mi kivetni valót találsz abban, hogy ha valakik a művészetük kapcsán ismerkednek meg és közös az érdeklődési körük, barátok legyenek dA-n? Tiltja ezt valami jogszabály?


Egyértelmű, hogy nem fogok idegen deviant- okhoz odamenni, hogy helló legyél a haverom. De ha kialakul köztünk kommentelés közben barátság, akkor hadd beszélgethessek már vele kommentben, mellesleg a saját képeim alatt (mert más képei/journal- ja alatt természetesen nem trollkodok vele) de az én képem alatt hadd csináljak már azt amit akarok :(

2010. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet ismerkedni, barátokat szerezni, nem arról van szó, ahogy te értelmezed. De akkor olyan fotókat tegyen fel, aminek legalább minimális művészi értéke van, ne olyat, amit az iwiw-re tenne, itt ittam, ott buliztam, béna, mobillal készített, rossz minőségű képeket.
2010. szept. 9. 21:17
 6/8 anonim válasza:

És ha pl. az ottani barátainak akar valamit mutatni? Pl. önarckép, esetleg tájkép, ahol él, valami vicces pillanat, amit átél, stb és uram bocsá, csak egy mobilja van, amivel lefotózza? És miért tegyem meg ezt egy tök más linken, ha dA- ra is fel lehet tölteni képeket?


Jó ne csak ilyeneket tegyen fel, de szerintem egy 500 akárhány képből álló galériába belefér pár ilyen is.


Nem kéne ilyen véresen komolyan venned a dA-t szerintem.

2010. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor én egy DA inkvizítor vagyok. Nem, ha van másmilyen képe is, üvegfestmény vagy mittomén akármi, ami művészet, és feltesz pár képet magáról, a kutyájáról vagy a motorjáról, az nem érdekel. Csak az zavar, ha csak ilyen képei vannak. Arra ott az iwiw, facebook és társai.
2010. szept. 11. 08:15
 8/8 anonim válasza:
:) Akkor jó. Persze, tényleg ne csak ilyenek legyenek fent neki, de én pl. fotómanipulációk és rajzfilmkarakterek mellett pl. megmutattam már párszor a macskámat is, mert kifejezetten édes volt, és ahogy észrevettem, nem én vagyok az egyetlen, aki felrakha a háziállatát. És a dA-s ismerőseim nagyrészének nincs iwiw-je mert amerikaiak, és facebook-ja sem, tehát itt vagyok kénytelen megmutatni (kimenő linkekre az ember gyakran lusta rámenni amúgy is. Főleg, hogy nem rögtön a link jön be, hanem Fella még figyelmeztet, hogy juj, elhagyod a dA-t. Egyszer még jó poén, de századjára.... )
2010. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!