Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A csajotoknak a piáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A csajotoknak a piáját és a buli belépőjét ti álljátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen! már a kapcsolatunk elejétől!... Randin is meg minden ... mondjuk mi pont most jutttunk el arra a pontra 3év után hogy már ő is fizet néha :) .. mondjuk eddig nem is vártam el tőle hiszen nem volt munkája .. 22/F
2011. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a barátom hív meg buliba, fizeti a belépőmet, meg az első kört, aztán felváltva. Ha én mondom, hogy menjünk, illetve nálunk van (más városban lakunk), akkor a belépőt külön fizetjük, a pia meg felesben, vagy akinek épp eszébe jut. Voltunk úgy moziban, hogy én fizettem, ő vitt már vacsorázni. Én annak a híve vagyok, hogy egyszer ő, egyszer én.

24/N

2011. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, részegen úgy sem veszi észre hogy visszaveszem a pénzt a tárcájából ;)
2011. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ez gimnazisták esetében is igy müködik?
2011. nov. 2. 00:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Eleinte én szoktam fizetni, de komoly kapcsolatban megoszlanak a költségek.


Egyszer én fizetek, egyszer ő.


Ez működött gimiben és egyetemen is.

2011. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
A f.szom sem fizetne egy fillért sem. Miért különb ő mint én.
2011. nov. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális esetben ugy szokás, hogy a fiu fizet.
2011. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak a barátjuk állja nem én.
2011. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Errefelé a csajoknak minden ingyenes. De a srácoknak benne van ez a belépőben persze. ezért 2x annyi.:P

Amúgy én régebben fizettem minden ilyesmit de már leszoktam róla. Ugy hogy mostanában előre kérdezek. Ugye fizeted most az enyém is??

2011. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gimisek voltunk, de kezdettől fogva mindenki a sajátját fizette, így korrekt. Persze volt, hogy meghívtam valamire, de akkor is általában úgy nézett ki a dolog, hogy pl. beültünk valahova, én mentem italért, és mikor hoztam, kérdezte, hogy mennyivel tartozik, én meg mondtam, hogy hagyja, a vendégem volt - tehát az alap az volt, hogy mindenki a sajátját fizeti.
2011. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!