Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on miert nem enged...

Facebook-on miert nem enged bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.

Használj telefont a fiókod ellenőrzéséhez

The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you'll be able to enter on Facebook to verify your account. Your phone number will only be used to verify your account and will not be shared with anyone without your consent. Ezt irja ki:@ és hiaba irom be a tel.számom egy nulát az elejéről lehagy és else kuldi az SMS.t :( ma csináltam facet :/


2012. máj. 11. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz 06-x0 helyett, +36-x0... -al, hátha úgy jó lesz. Facebookkal én is sokat szívok, sokszor fél órás késéssel jön az SMS. Szerencsére elég az első bejelentkezéskor megcsinálnom, utána elmentem a gépet, így csak akkor kéri újra, ha törlöm az előzményeket.
2012. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) de a 06 az nem magyar.o-i? én szlovákiai vagyok:(
2012. máj. 12. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja. :) Azt nem írtad. Akkor próbáld a +421-et a +06 helyett.
2012. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!