Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy mit szeretnék látni a facebook üzenőfalamon?

Figyelt kérdés
Mostanában MINDENT kiír az üzenőfalam (ha valaki belájkol egy képet vagy egy bejegyzést), ezzel van tele az egész és marhára idegesít. Megnéztem öcsém facebookját, neki nem csinálja ezt. Hol tudnám átállítani?
2012. máj. 12. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem az üzenőfalamon, hanem a hírfolyamban, vagy mi a halál...
2012. máj. 12. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:

A bejegyzések jobb felső sarkában van egy lenyitható gomb, arra kattintva lehet több beállítás közül választani. Aki például az ésszerűségen túl tevékenykedik, azt a leiratkozás menüponttal végleg elhallgattathatod. Ugyanígy az alkalmazásoknál az elrejtésre kattintva véglegesen el lehet tüntetni az alkalmazást úgy, hogy senki megosztása nem jelenik meg azzal kapcsolatban.

A kedvelések és megosztások viszont alapvető elemei a hírfolyamnak, így azokat egyesével lehet elrejteni. Itt is inkább az a célszerű, hogy a túl aktív embereket leválasztod a falról, így minden eltűnik velük kapcsolatban (például aki mindent megoszt, kedvel, kommentál, non-stop hallat magáról valamilyen formában.

2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 13. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!