Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet létrehozni...

Hogyan lehet létrehozni "Személyes Blog"-ot Facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy oldal létrehozása menü néven létre tudok hozni oldalakat, de hogy tudom beállítani, hogy a leírásban ne pl. Honlap, vagy Egészség/Wellness jelenjen meg, hanem "Személyes blog" (jelen esetben a saját blogomnak szeretnék, egy Facebook-os oldalt készíteni) A Válaszokat előre is köszönöm!

#Facebook #személyes blog létrehozás
2012. máj. 14. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre az utolsó lehetőség lenne csak jó (Ügy, vagy társaság), mert egyedül ott nem kell kiválasztani kategóriát, hanem egyből megadhatod az Oldal nevét.


Egy angol leírás szerint is a személyes blogot ebből a témakörből lehet elindítani más opció híján.

2012. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)időközben kiderült, hogy ha megnyitok egy oldalt konkrétan, akkor több lehetőséget lehet választani mint a főoldalon, és úgy már megtaláltam.
2012. máj. 14. 13:54
 3/5 anonim válasza:
Ez most pont engem is érdekel, pontosan melyik alatt? szórakozás?
2012. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nekem ugyanez lenne a kérdésem. Már napok óta szöszmötölök vele, de én még mindig nem találtam meg a személyes blog kategóriát. Az ügy vagy közösség nem lesz jó, mert ha elkészíted az oldat, az oldal neve alatt a közösség szó fog szerepelni. Személyes blog helyett. Szóval valaki?
2014. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én beregisztráltam Bloggerként és utána a névjegy szerkesztésnél a blogger mellett átszerkesztettem: Weboldalak és blogok: Személyes blog
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!