Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail-re kaptam egy...

Citromail-re kaptam egy levelet, valami Kovács Titanillától, megnyitottam vmi termékizék voltak benne, nem olvastam el, gyorsan kiléptem. Ugye nem valami hacker izé vagy vírus izé volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Freemail és Gmail van. Egy csomó hirdetést küldenek. Azt javaslom, hogy sz@rd le. Nekem is mindig jönnek.
2012. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem töltesz le semmit, és nem kattintgatsz az ilyen levelekben lévő linkekre, addig nagy eséllyel biztonságban vagy.
2012. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem káros, csak ezzel az álcával küldenek spamet. Beleszövik egy mondanivalóba a reklámot, mintha egy ismerősöd ajánlaná csak az oldalt egy szimpla levélben. Ez kevésbé átlátszó, mintha direkt egy ajánlattal zaklatnának, amit az NMHH-felé jelenteni lehetne.
2012. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!