Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a gmail fiókomba?

Figyelt kérdés
Tegnap délután még bebírtam lépni gmail-re, aztán este már. És sajnos azóta sem. Fontos üzeneteim voltak rajta és sehogysem tudom őket pótolni. Mit csináljak? Hogy történhetett ez meg ? Hogy lehet hogy egyszer csak nem bírok belépni ? Segítsetek lécci!
2012. máj. 16. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

annyira fárasztó ezt mindig leírni...


mi az hogy nem tudsz? mit ír ki? bejön egyáltalán? rossza jelszó? vagy mi van??

2012. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen azt írja ki hogy rossz felhasználó név vagy jelszó.. amikor jót írok be. egyszerűen nem enged belépni !
2012. máj. 16. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj jelszó emlékeztetőt vagy biztonsági kérdést..
2012. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam a jelsző emlékeztetőt és akkor azt írta az email címemre hogy nem létezik ilyen. akkor már nincs mit tenni ? hogyan törlődhetett ?
2012. máj. 16. 17:06
 5/7 anonim válasza:
Itt nem jöhet szóba semmilyen törlődés, hanem nagy valószínűséggel feltörték, a jelszavadat megváltoztatták az alternatív e-maileddel együtt.
2012. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából senki nem tudott erről az e-mail címemről. szóval nem is értem ki törhette volna fel.. és miért. számomra ez rejtély..
2012. máj. 20. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

keylogger? bármi malware,


nekem is feltörte valami a gmailemet, de jelezte, hogy megváltozott a jelszavam, mikor én nem változtattam meg, és emaileket küldött róla valami (ezt láttam az elküldöttben)


na, ekkor fogtam az alt címet és visszaszereztem azzal

2012. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!