Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen alacsony a feltölt...

Miért ilyen alacsony a feltöltési sebességem?

Figyelt kérdés
leszedtem egy 22 gigás játékot visszatöltött 200 megabytot...ez nagyon idegesítő 700 kb/s letöltési mellé 3,5 kb/s feltöltési sebesség van.Ez kicsit aránytalan :(

#feltöltés #feltöltési sebesség #rossz feltöltési sebesség
2012. máj. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga az internetcsomag is aránytalanul van kialakítva a legtöbb szolgáltatónál. Még a nagy letöltéshez is töredék feltöltési sávszél jár.


Torrentnél viszont már beleszólnak a megosztási arányok, a feltöltők száma, sebességük, letöltők száma, sebességük is, úgyhogy lehet esélyed sincs arra hogy akár lassan megosszál.

Ezért mondják azt, hogy ésszel tölts, nézd meg hogy tudsz-e visszaosztani, vagy van-e elég nagy arányod ahhoz hogy egy nagy méretű megosztással lerontsd. Ha nem tudod megoldani, akkor addig kell más módszerrel arányt növelni, amíg biztonsággal bent tudsz maradni az oldalon 22 GB letöltése után is.

2012. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig bevallom csaltam hamis adatokat küldtem vissza a szervernek,ezzel növelve a feltöltésem ...máshogy nem tudtam megoldani sajnos.Hagytam megosztani a torrenteket,mindig bent hagytam de nagyon szar maradt az arányom :( hála istenek nem buktam még le 2 éve csinálom ..
2012. máj. 18. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából normális feltöltési sebességet megadva nem nagyon lehet az ilyen feltöltő programokkal.


Viszont tény, hogy sajnos a legtöbb internet előfizetéssel nem, vagy csak nehezen lehet tartani az arányt.

Népszerű torrenteknél meg aztán főleg, ha a letöltők többsége a gyorsabb feltöltéssel rendelkező felhasználókra csatlakozik.


Megoldás lehet pl

- seed szerver

- publikus oldalról szedsz le valamit, és még ideje korán beállsz feltölteni, hogy minél többen tőled töltsenek

2012. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hopp... ez így lett volna:

Igazából normális feltöltési sebességet megadva nem nagyon lehet _lebukni_ az ilyen feltöltő programokkal.

2012. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!