Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogynak iwiwen állandóan...

Miért fogynak iwiwen állandóan az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Mert hogy ők nem szakítják meg a kapcsolatot, az biztos. De ez viszont dühítő és röhejes, hogy egyre kevesebb van, és nem is tudom ezt hogy gondolják... ha valaki tudja, miért van ez, légyszi segítsen! Ezenkívül arról már nem is beszélek, hogy utána keresgélhetem a párszázas ismerős listából, hogy vajon most kit szakított meg az iwiw.
2008. ápr. 23. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van a kérdésben egy gyengepont. honnan veszed BIZTOSra, hogy nem ők szakítják meg? nagyon sokan (köztük én sem) nem szeretik, ha körlevelekkel, hülyeségekkel árasztják el őket, vagy telefloodolják az üzifalat mindenféle, egy embernek szóló üzenettel. ilyenkor az 500-ból 1 érti, miről van szó, 499-nek pedig csak a helyet foglalja. ilyeneket én is töröltem. lehet, hogy valaki hozzájutott a jelszavadhoz, és szivat. vagy egyszerűen törölte magát az ismerősöd, és esetleg regelt egy új accot. ilyet is láttam már. mástól még nem hallottam, hogy ilyesmi előfordult volna. végül egy kérdés, de most őszintén: biztos, hogy kell az ismerőseid közé olyasvalaki, akiről még csak észre sem veszed, hogy nincs ott? az ivivnem kilóra megy, attól nem leszej se jobb, se rosszabb ember, ha a neved mellett 100, vagy 1000 van. szerintem, de te tudod
2008. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos, nekem össz-vissz 216 ismerősöm van, és egyáltalán nem szoktam se körlevelekkel, se egyébbel zaklatni másokat. Az üzenőfalra is nagyon ritkán írok, és akkor se személyeset. Szóval ezért nem értem. Azonkívül volt már olyan, hogy egy olyan ismerősöm tűnt el a listából, akivel majdnem minden nap beszélek, és egyszercsak észrevettem, h hol van.. mondta, h ő nem törölt.. amúgy észreveszem, ha valaki nincs meg, de nincs kedvem így se 216 -ból folyton keresgélni, h ki veszett el :S ezért lenne jó tudni az okokat.
2008. ápr. 24. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérsz emilben értesítést a történésekről, akkor arról is értesítenek, ha törölt valaki.

Onnan tudom, hogy engem egyszer véletlenül törölt egy ismerős (aztán gyorsan újra meg is jelölt), és mindkét eseményről kaptam értesítést.

2008. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. ápr. 27. 12:02
 5/10 anonim válasza:
100%
Mostanában sokan panaszkodnak erre.Mivel nemrég kezdődött a klubbrendszer.Ha klubbá alakul valami (pl:Budapesti nők),akkor csökken az ismerősöd száma,de megtalálod a klubbjaid közt.
2008. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat törléséről NEM értesítenek!

Ezt a szolgáltatást megszüntették.

Rosszul értelmezett adatvédelmi indokkal.

2008. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt már én is észre vettem, és azok nem alakultak át clubbá...
2009. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az IWIW-en van olyan hiba is, hogy törlődik egy kapcsolat.

Mivel erről nem kaptok értestést, mindenkinek magának kell megkeresni, hogy ki volt az, és újból "megismerkedni".

A "partizán segítség" rovatban van egy kis segítség a törölt kapcsolatok figyeléséhez (megoldható, csak macerás).

2009. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat!
2009. márc. 7. 21:36
 10/10 anonim válasza:
Volt akkoriban egy bug. :)
2020. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!