Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mappák megosztása belső és...

Mappák megosztása belső és külsö hálózat között. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugye ha mindkét gép egy közös helyi hálózaton van akkor létrehozunk egy közös munkacsoportot,kiválasztjuk hogy melyik mappát akarjuk megosztani és már látjuk is egymás gépén a megosztott mappák tartalmait


De meg lehet e ezt csinálni úgy hogyha az egyik gépet áttesszük a router külső oldalára?Ha igen akkor hogy?Gondolom valamit be kell állítani a routerben.A VLAN-ak nem ez lenne a lényege?Hogy a külső hálózatban lévő gépeket úgy veszi a router mintha belső hálózatban lennének?


2012. máj. 21. 14:55
 1/2 Senki Alfonz ***** válasza:

Kicsit nagyon "konyhanyelven" irtad a kérdést , ne haragudj.


Hogy érted hogy a " router külsö oldala" ?

Ha valami olyan hálózaton vagy ahol több szinten egymás alá épülö hálózat van , akkor keresd meg a rendszergizdát a problémával, az a legegyszerübb.


Egyébként , ha a "külsö oldal" a netet jelenti akkor meg ne vacakolj a windows marhaságaival (munkacsoport, megosztott mappák stb.) :P


gugglizz rá : Ubuntu One windows , töltsd le, telepitsd 5 giga tárhelyet kapsz ingyen egy felhöben , bárhol be tudod mappelni és szinkronizálni ( netelérés ( logikus remélem) kell hozzá

2012. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A WAN-t értettem a router külső oldalának


Tudom hogy nincs sok értelme de engem kíváncsiságból érdekelne a dolog

2012. máj. 22. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!