Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan telepítsem újra a...

Hogyan telepítsem újra a modemet a Nokia 6220c telómhoz?

Figyelt kérdés
Win7 x64 Ultimate van a gépemen, és egyszer egy progival (Device remover) kitöröltem az összes modemet (kb. 100-at), amit élete során feltelepített a telefon csatlakozásakor. Azóta, ha a telót Bluetooth-on vagy USB-n csatlakoztatom, kiírja, hogy a Modem telepítése sikertelen. A driver file-jai megvannak a gépen, az eszközkezelő ezt írja: "Az eszköz nem működik megfelelően, mert a Windows nem tudja betölteni a szükséges illesztőprogramokat. (Kód: 31)"

2012. máj. 24. 03:52
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldottam a gondot.

Egy másik gép registry-jét összehasonlítottam ezzel a géppel, és kiderült, hogy a modemmel kapcsolatban több bejegyzés hiányzott. Ezeket átmásoltam, és minden rendbe jött.

2013. jan. 13. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!