Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A you tuben hosszú videó...

A you tuben hosszú videó feltöltése lenne a kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok fel akarok tölteni egy filmet.

Egy régi filmről lenne szó amit egy letöltő oldalról szedtem le. Szerintetek feltölthetem?

Mert azt írja csak saját készítésű filmet videót lehet feltölteni mit csináljak hogy feltölthessem?

Bocs lehet hogy hülye kérdés.


2012. máj. 24. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem töltheted fel. Megpróbálhatod, de a feltöltés végén ellenőrzik, és egyből le is tiltják, erre a legnagyobb az esély.
2012. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltöltheted, de lehet le fogják egy időn belül törölni, mivel nem rendelkezel megfelelő szerzői jogokkal.
2012. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha részletekre szedem akkor már saját készítésü lesz?

Tudtok olyan programot?

2012. máj. 24. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
talán ha oda írod hogy minden jog ezé meg ezé meg ezé, akkor van esélyed ogy nem törlik :D
2012. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A darabolástól sem lesz saját, mert nem te készítetted a képi vagy hangi anyagot hozzá.

Ha pedig több jogvédett tartalmat töltesz fel egymás után, a profilodat is blokkolni fogják.

2012. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ilyen egyszerű, elég bonyolult felismerőalgoritmust használnak az ilyenek kiszűrésére. mindig kitalálnak valami praktikát, de gyorsan beleveszik az ilyet is a szűrésbe, ilyen volt régebbem hogy tükrözték a képet vagy valami remegés effektet beleraktak. szerintem ezeket már kiszűri símán.
2012. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!