Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internet...

Melyik a legjobb internet böngésző?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Chrome.

A Firefox és az Opera is fent van a gépemen, de csak a Chromet használom. Széles választék appokban, gyors és könnyen kezelhető.

2012. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az igényeditől függ. Ha semmi extrát nem akarsz, akkor Chrome.


Ha kell script block, cookie control, clipboard management, redirect remove, stb, szóval ki akardod bővíteni a lehetőségeidet, akkor Firefox.


Az Opera meg alapból sokat tud, de szvsz csöppet körülményes a kezelése, szóval nem sokat hasnzáltam, de biztos jó.

2012. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évek óta a Google Chrome-ot használtam de kipróbáltam az Opera böngészőt. És annyira megszerettem hogy nálam maradt szerintem a leggyorsabb csak egy hibája van nincs benne forditó :) A mozzilla firefox a leglassabb
2013. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Emberek ***** válasza:
én sok böngészőt próbáltam már (Chrome, Nightly, Opera, Firefox), és nekem hogy őszinte legyek az Opera jött be, nagyon szépen személyre szabható, és az viszont igaz, hogy kicsit nehézkes kezelni. ezért használom a chrome-ot most, pedig fent van az opera is
2013. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!