Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez kamu vagy mi?

Fibbrizzo kérdése:

Szerintetek ez kamu vagy mi?

Figyelt kérdés
Kaptam az émai cimemre ezt a levelet hogy 50 ezredik émilcimmel rendelkezö vagyok és a turistico.hu jovoltábol ha szavazok kapok ingyen egy 3 napra szolo ingyenes üdülést .Már régebben is kaptam de kitöröltem ,de most érdekel hogy átverés vagy más is kapott ilyet? [link]
2012. máj. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nyilván átverés nemfognak senkit se poénból utaztatni és 50 ezredik mi vagy? küldtél be bármit is?


max ha nem átverés akkor is "jutányos áron" metsz majd valahová max sztem:D

2012. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És még vannak emberek, akik komolyan veszik az ilyen spam leveleket?

Kb. be lehetne őket perelni, ugyanis Magyarországon is tilos a SPAM (kéretlen reklámlevél), márpedig ez az.


Képzeld, mindenki ötvenezredik, akinek elküldik ezt... az "ingyenes" üdülés meg többnyire úgy működik, hogy a szállást ingyen kapod, neked "mindössze" a kötelező ellátást kell fizetned, ami csekély napi 8 ezer forint...

2012. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj... Ezért kell normálisan működő spam szűrőt használó email szolgáltatót vagy klienst használni.


Tessék. Résztvevők véleménye alatt szereplő 3 képet meg is találtam:

goo.[töröldki]gl/KyGXB


goo.[töröldki]gl/jzHRO


goo.[töröldki]gl/WznZ9


Ezek stock fotók, amiket pénzért bárki megvásárolhat, és használhat. Ezek után az oldal elveszítette minden hitelességét.


Még véletlenül sem szabad bedőlni ezeknek.


Az internet világában (meg amúgy se) nincs olyan, hogy "Ön nyert pedig nem tett érte semmit". Ilyen nincs!

2012. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!