Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más programból nem tudom...

Msebi06 kérdése:

Más programból nem tudom megnyitni a netet, szerintetek mitől van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan gondom jött be, hogy vmiért ha küldenek egy linket msnen, faceen, vagy bármin nem tudom megnyitni rákattintással, ha bármilyen programból linken keresztül mennék netre semmi, külön meg kell nyitni böngészőt bemásolni címet és úgy megnyitni. Msnnél, ha jobb oldalt fölhozza hogy új mail jött még arra kattintva sem jön föl a böngésző. Mitől lehet? Win7em van, esetleg ki lett kapcsolva vhogy ez a funkció? Mozillát használok sok éve, és ilyen még nem volt.

Mitől lehet ez a probléma?



2012. jún. 1. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Régebben működött?

Ha igen, mikor kezdődött ez el? (Nem kell pontos dátum, esetleg feltelepítettél valamit, töröltél valamit stb.)

2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb olyan 1 hónapja kezdődött, lehet még annyi se. Egyik nap frissítettem be legújabb mozillát, de már előtte se volt jó.
2012. jún. 1. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Start->Alapértelmezett programok->Fájltípus vagy protokoll társítása programmal->alulra görgetsz, kijelölöd a "HTTP"-t és "Program módosítása".
2012. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alul a protokolloknál kéne lennie a http-nek? Én nem találom sehol.
2012. jún. 2. 01:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor leírja hogy mi ez a program példába ott van hogy HTTP-hez tudok hozzárendelni programot, de a listába mégse látom. Úgy tűnik ez a baj, ezzel mit tudok kezdeni?
2012. jún. 2. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!