Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gáz valakit azért bejelölni...

Gáz valakit azért bejelölni facebookon, mert meg akarom nézni a képeit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,gáz..

A facebook célja egyébként az,hogy megtaláld ismerőseidet,rokonaidat,barátaidat.Mi értelme van a sok idegent bejelölni,akit sosem láttál,nem is ismered??

Ha van esze akkor elutasít mint idegent

2012. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát látásból ismerem
2012. jún. 1. 19:06
 3/9 anonim válasza:
Gáz. Az meg még inkább ha utána nekiállsz levelezni vele, hogy fölszedd.
2012. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerem látásból Pataky Attilát,de nem jelölöm be,mert személyesen nem ismerjük egymást..

Az nem ismeretség,hogy "látásból ismerem"

2012. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm úgy járt, hogy felvett 300 vadidegent, aztán valahogy elromlott a facebookja,felhozta ezt az ismerősfelismerős "játékot",de mivel egyiket se ismerte fel,ezért szépen kizáródott a fiókjából.

Újat kellett neki csinálnia.

2012. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelölheted, de nagy az esélye, hogy nem jelöl vissza. Engem is sokan jelöltek esküvő után, meg mikor babánk született. Kérdeztem tőlük, hogy honnan ismerlek, hogyhogy eddig nem jelöltél? Válasz: Hát, láttalak kutyát sétáltatni, anyukádat ismerem a boltból... na, ilyeneket csípőből visszautasítok.
2012. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csinálj másik fbt :D
2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer engem is bejelöltek,és amikor rákérdeztem honnan ismerjük egymást,akkor annyit írt,hogy a vezeték nevünk azonos,és az összes ugyanolyan vezeték nevű emberkét bejelöl,hogy mi tartsunk össze.Nem jelöltem vissza.Ahogy azokat sem akik látásból ismernek,de egy szót sem váltottunk soha.
2012. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ti is elég gázok vagytok akkor. egyébként a kérdésre tényleg gáz...de csak ha ezért jelölöd be. szóval folytatom. ha ti csak annak jelöltök vissza, akit ismertek, akkor minek facebook? ott van élőbe is, tudtok találkozni. én az ilyet mélyen elítélem, aki azzal jön, hogy van elég barátja, nem kell még egy...tudjátok, ez lenne a közösségi oldal jelentése, hogy építsd a kapcsolataid(ami persze nem egyenlő azzal, hogy bejelölsz 1000 ember, és sose beszélsz velük)
2012. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!