Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fake emberek, simán megúszhatják?

Fake emberek, simán megúszhatják?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Manapság azt veszem észre,hogy egyre több a fake ember az interneten,azon belül is a közösségi oldalakon,mint pl facebook,iwiw és myvip.. Az lenne a kérdésem,hogy az ilyen embereket nem lehet feljelenteni? Egyszer azt mondták nekem,hogy ha egy lány/fiú képeket rak fel magáról egy közösségi oldalra,akkor azt vállalja,hogy bárki leszedheti a képét,és azt csinálnak vele amit akarnak. Ez igaz? o_0 És ha igaz,akkor ezek szerint bele kell törődnie minden csajnak és pasinak,akiknek lelopkodják a képeiket,hogy ez van,nem tudnak ellene mit csinálni? Jó,jelentik azt a facebook profilt,de simán lehet csinálni másikat..

2012. jún. 2. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
És mit szeretnél? Induljon el egy bit-kommandó végig a drót mentén és teperje el azt, aki viszi a képeket?
2012. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Választ szeretnék.. Megúszhatják vagy nem?
2012. jún. 2. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fake emberek, simán megúszhatják?"...röviden a válasz, igen.


Egyrészt bárki szabadon regisztrálhat, vagy nem nehéz meghívót szerezni, szóval kb 5 perc létrehozni egy kamu profilt.


"ha egy lány/fiú képeket rak fel magáról egy közösségi oldalra,akkor azt vállalja,hogy bárki leszedheti a képét,és azt csinálnak vele amit akarnak"...mivel simán lementhetőek a képek, igen vállalod azt hogy azt bárki felhasználja...hogy mit tudsz ellene csinálni?..ne rakj fel olyan képet amit nem szeretnél máshol látni, ennyi. Én alapból feleslegesnek tartom, hogy 200 képet feltegyek, meg mindent megosszak másokkal, és adatvédelmi beállításokban megoldható hogy csak az ismerősök lássák a képeid, és nem kell össze vissza bejelölgetni mindenkit.


Lényegében, neked kell magadra vigyáznod, és nem megosztani mindenkivel minden hülyeséget.

2012. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Speciel nem rólam van szó..Csupán csak rengeteg fake ember van az interneten,és azért kérdeztem.. De ha megúszhatják,akkor csak annyit tudok mondani a pózer embereknek,hogy ezvan,minek raknak ki annyi képet? :D Azért Köszönöm a válaszokat. :)
2012. jún. 2. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Be kell őket jelenteni ilyenkor a valódi személytől kérnek egy szkennelt személyit. Egyébként vannak erre algoritmusok amik ezeket szűrik
2012. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bejelenteni? n szerintem ha egy csaj akinek lelopták a képeit fb-n,elmenne a rendőrségre bejelentést tenni,röhögve - páros lábbal rúgnák ki onnan...:D
2012. jún. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!