Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetem van! És mikor...

Mobilnetem van! És mikor fellépek bármilyen közösségi oldalra leáll a böngészőm már kipróbáltam más böngészőket is és mindegyik leáll! De bármilyen más oldalt nézek minden rendben megy! Mitől lehet? Vírus van a gépen? Vagy a mobilnet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

" Vagy a mobilnet? "


nem ,nem a mobilnet az oka,


(ilyenkor szokták azt visszaírni,hogy : Hát akkor mi ?

-de mivel semmit nem írtál meg a gépedről,ezért erre így senki nem tud jó választ adni)

2012. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mit írjak a gépről?MS wINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit SP1,Pentium Dual-Core CPU T4500 2.30GHz, 2.0GB RAM ATI Mobility Radeon HD 4500 Series!Fél éve lett rárakva az oprendszer,Eset smart vírusirtóm van hetente, frissitem a gépet!Mégis ha fellépek a facebookra vagy az iwiwre vagy bármelyik közösségi portálra kiírja h a firefox működése leáll és h a windows mwgoldást keres a problémára aztán semmit nem talál!
2012. jún. 5. 19:16
 3/3 kisvuk29 ***** válasza:
Ne netezz. XD amúgy melyik böngésző csinálja még ezt?
2012. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!