Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a paypalomon...

Hogyan tudom a paypalomon talalhato penzt visszautalni a kartyamra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
belépsz a paypalba, my account fül alatt van egy olyan hogy "withdraw" arra kattints rá. Kattints a "Withdraw funds to your bank account " gombra, majd addmeg a bankszámla adatait amennyiben olyan számlára akarsz pénzt küldeni amit nem regisztráltál a paypalon. utána beirod az összeget, majd áttekinted hogy mindent helyes adtál meg és a submit gombbal, véglegesíted az átutalást. maga az utalás akár 3-4 napot is igénybe vehet!
2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat...lehetseges h elrontottam mivel en a historyn keresztul a details ra kattintottam es ott hogy refound money...igy nem tudom hova kerult az a penz :/
2012. jún. 5. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A refund money azt jelenti, hogy visszafizetni a penzt, peldaul egy vasarlonak.

Ha eladsz nekem egy polot, en Paypallal fizetek neked, de kicsi a cucc, akkor visszakuldom neked a polot, es amikor te megkapod, akkor "refund-olod" a penzem.

Ha a refund-ra kattintottal, akkor visszakuldted a penzt annak, akitol kaptad....

2012. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en magamnak kuldtem a kartyamrol a penzt..aztan vissza akartam tenni a kartyamra..es erre a penz csapott egy kort es par nap mulva visszament a paypalra, tehat ahonann kuldtem. :)
2012. jún. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!