Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadnak a youtube-os...

Miért akadnak a youtube-os videók?

Figyelt kérdés
Flashplayer legfrissebb, nem fut semmi, ami lassítsa, mindent leállítottam, amit csak lehetett, hátha az a baj, de valamiért akad. Eddig nem csinált ilyet. Szépen megy a videó és kb 4-5 másodpercenként beakad 3 kis akadással és megy tovább. Chrome-al és IE-el is ezt csinálja. Annyi változás történt, hogy 1 giga rammal bővült a gépem így most 3 giga van benne, szóval nincs duálban ez lehet az oka?
2012. jún. 4. 19:06
 1/3 kisbeethowen válasza:
eddig jó volt? mekkora neted van? letöltési sebesség? vagy youtube ablak alá mész, ott van olyan gomb hogy (download), rámész és MP4 letöltöd és megnézed
2012. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, eddig jó volt. 5 megás a netem. eddig is annyi volt. Ez a letöltős dolog meg jó lenne, ha mondjuk havonta néznék meg egy videót, de most minden vidit töltsek le? o.O
2012. jún. 4. 20:56
 3/3 kisbeethowen válasza:
ha nagyon gyakran nézel vidit (10/nap) akkor ne töltögessd le őket mert azután gondolom ki akarod törölni, és ez a sok letöltöm, már törlöm is nem a legjobb a vinyódnak. am sokkal jobban jársz a lezöltögetőssel, mert egy 90 perces film nekem 20 perc alatt lejön 250-nel (nekem), és igy meg időt spórolsz vele. Más ötletem nincs :(
2012. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!