Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a mozilla firefoxo...

Letöltöttem a mozilla firefoxot, és hiába kattintok rá kettöt, mert fél óra mire betölti és végre megjelenik valami is, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel elragadtatva a válaszomtól,de a Firefoxnak semmi baja,a gond a gépeddel lesz.
2009. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj és mégis milyen gondra gondolsz? Egyébként eddig is volt firefoxom, csak kitöröltem este Én hülye, hogy majd az újabb változatát felteszem, de kár volt, mert az elözö egyböl müködött jól, csak ez nem akar:(
2009. júl. 2. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítással próbálkoztál? Mondjuk a törlés előtti legközelebbi időpontra. És ha az jól működik nem kell letörölni, hanem egyszerűen frissíted a régit, de akár kézzel is telepítheted az újat. Annyira intelligens már a progi, hogy a régebbi verziót lecseréli, és minden jelszavad beállításod megmarad.
2009. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak annyit csináltam, hogy teljesen kitöröltem a régit és telepítettem az újat
2009. júl. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!