Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Múlt hétvégén volt egy fiú...

Múlt hétvégén volt egy fiú akit megismertem társaságban, azt hiszem meg is tetszett, de Facebook-on nem jelölt, van értelme ha én jelölném be őt, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Mert én is bejöttem neki, ebben biztos vagyok. De lehet, csak én reagálom túl ezt a bejelölés dolgot, meg tudom, ez azért nem akkora nagy probléma, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2012. jún. 6. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be. Egyébként idősebb vagy 13-nál?
2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, elég gyerekes a kérdés.
2012. jún. 6. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Na. :)

Alapesetben ha akarok valamit akkor teszek érte, ha tetszik akkor bejelölöm, beszélgetek vele (ha személyesen nem megoldható), és lesz valami.

Ha nem teszel érte akkor tuti nem lesz semmi. :)


Egyébként mivan ha ő is pont így gondolkozik? :D

2012. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
túl
2012. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a fiúnak kéne lépni elsőnek. Bár a bejelölést kezdeményezhetnéd és aztán hátha bátrabb lesz ő is. Sok szerencsét! :)
2012. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bár nem szabad offolni ez még is off szerű lessz :

MI az hogy egy 13 éves facebook-on akar kapcsolatot létesíteni ? Ezt nem veszik észre a szülők vagy mi van a világgal minden virtuálisan lesz ma már , ez akkora baromság az egész facebook egy hülyeség ( persze sok mindere hasznos de nem arra használják az emberek) . NEked kislány meg azt tanácsolom hogy várj pár évet mi elött komolyabb kapcsolatokat létesítesz és anyukádtól kérj tanácsot ne a gyakori kérdéseken mert ahogy írtad gyerekes és egyszerűen szégyen

2012. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, de miből gondolod hogy 13? :D Én még csak utalást sem látok rá. ;)
2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!