Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tundna ajánlani egy normáli...

Popa Matheas Zachari kérdése:

Ki tundna ajánlani egy normális közösségi oldalt?

Figyelt kérdés
NEM FACEBOOK
2012. jún. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
NCORE
2012. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha embert is akarsz hozzá találni, akkor a Facebookon kívül talán a Google+ az ami mai oldalnak és közel népszerűnek mondható. A Twitter lenne a harmadik nemzetközi, a többi pedig nálunk szinte ismeretlen (a magyar oldalakat leszámítva, ott is maximum az iwiw említhető, de az is kiürült).


De egy lista:

[link]

2012. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ncore nem közösségi oldal hanem torrent oldal.Az iwiw-et ajánlom mind közösségi oldal, de még a twitter se olyan szar.
2012. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "normális" és a "közösségi oldal" nagyrészt nem használható egy mondatban. Facebook az Facebook, Twitter-t nem mondanám igazán közösséginek, esetleg ott van még a Google+ vagy a Tumblr, sok sikert.
2012. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudom,hogy az nCore nem az.de hülye kérdésre hülye válasz.amiket itt leírtatok,azokat mindenki ismeri.(pedig én utálom mindet,mégis ismerem).
2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tod hogy ismeri? És ha ismeri minek rakta fel a kérdést, ennél normálisabbakat nem kap, és sztem egyéltalán nem hülye kérdés de ha számodra az akkor se kell hülyeséget írni.Bár tényleg jó közösség van az ncore-on de nem arra való.
2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

én a hi5-öt találtam,nemtudom pontosan milyen,de közösségi.

2012. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
Próbáld ki a Twitter-t.Bevállalom,ha akarod követlek,hogy legyen valaki.A google+-t is preferálom a facebook-tól meg hányok.Szerintem azon kevés 14 éves fiú közt vagyok aki utálja a facebookot,mert ez ritka.IWIW és a Mywip haldoklóban vannak.Tehát Twitter és G+.
2012. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!