Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogot akarok irni altalaban...

Blogot akarok irni altalaban hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Kedvem tamadt blogot irni... Nem igazan tudom hogy kell vagy hog mirol szokak szolni ezek. En olyas valami blokot irnek ami kicsut olyan mint a naplom ez igy nem gaz vagy milyeneket szoktak?

2012. jún. 10. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A klasszikus blog az internetes napló volt. Vagy privát volt, vagy publikus, de egyszerűbb volt a neten egy szöveget megírni, szerkeszteni és menteni, mint egy füzetet (főleg hogy sokan döglenek a gép előtt).


Azóta elkezdődtek az olyan kezdeményezések, hogy a blogmotort egyfajta magazinként használják, aminél a minél több látogató elérése a cím. Különböző témákat dolgoznak fel, arról írnak az emberek, és az már nem a személyes dolgokról szól, hanem kifelé a többieknek. Ilyen a most a több száz humorblog, rajongói blog, tesztek, leírások, véleményezések.


Ebből találsz mostanában sokat. Ehhez képest ha valaki arra használná amire kitalálták, akkor még rá is sütik hogy "tucatblog", miközben két egyforma dologról nem tudnak írni különböző emberek. Az már kérdés, hogy mennyire felesleges dolgot írnak le, de akkor is egyedibb tud lenni, mint az a száz nagy humorblog, ami egy nagyobb megosztóról és egymásról másolja le ugyanazt a tartalmat.

2012. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is el kell döntened, hogy TE miről szeretnél írni.

Nincsenek ilyen kikötések, hogy miről kell szólni. Arról fog szólni a blogod amiről te írsz.


És ha szempont, hogy népszerű nagy látogatottságú blogod legyen, akkor valahogy ki kell lógni a sorból.


Ahogy az első válaszoló is írta, kezdetben ezek internetes naplók voltak.

És igazából napló témában is lehet igen népszerű blogot szerkeszteni. Ha vannak olyan érdekes pontjai a mindennapjaidnak amik érdekelhetnek másokat is, akkor olvasni fogják. És még csak nem is kell autóról, divatról, vagy sztárokról szólnia.


De ha van valami téma ami téged érdekel, foglalkoztat, vagy akár egy hobbi amit szeretsz csinálni, arról is írhatsz.


Ha meg nincs ötleted, akár arról is írhatsz hogy számolod nap mint nap a repedéseket a falon.

2012. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem fut több blogom is,példaként nézz rá ha gondolod!

egyikben filmekről írom le a véleményem amiket megnézek:

[link]

egy régebbi már nem vezetett blog ahol véleményem írtam le humoros formában pár témában:

[link]

elég is ennyi,mert nem reklámnak szántam!

Mindenképpen olyanról írj ami érdekel,és élvezettel,szívesen írsz róla!

2013. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!