Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freelotto mobile átverés?

László22 kérdése:

Freelotto mobile átverés?

Figyelt kérdés

Kaptam egy sms-t ettől az internetes oldaltól, hogy nyertem 2M dollárt írtam nekik egy üzenetet emailon, hogy valós, és mit kellene megadni nekik, vagy hogyan működne ez a dolog, de nem igazán tudtam hiszen az angol nyelvtudásom nem az igazi.

Szeretnék tőletek tanácsot kérni hogy most hihetek nekik vagy sem, küldtek egy oldal címet ahol utána tudok nézni a kifizetéseknek de nem igazán tudom elhinni, hiszen én is tudnék csinálni egy olyan oldalt :D


Ha valaki tud nekem segíteni el tudom küldeni az sms-t is illetve a válasz emailjüket hogy mit küldtek vissza. De ha van olyan aki már találkozott ezzel és tud tanácsot adni annak várom az írását.


Komoly válaszolókat kérek, ne trollkodjatok. A válaszok értelmétől függően fogok pontozni.



#mobil #lottó #freelotto #freelotomobile #lottomobile #ingyenlottó
2012. jún. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
te 22 evesen meg bedolsz az ilyen sms-eknek?
2012. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt két napban már vagy tíz ilyen kérdés volt. Nyilván nem nyertek random emberek dollármilliókat, főleg úgy, hogy amúgy semmit nem tettek érte.


Az ilyen nem csak átverés, hanem hogy ha felveszed a kapcsolatot, akkor a végén még téged húznak le pénzzel. Az sem mellékes dolog, hogy a felvett kapcsolat miatt ha tudják a megadott személyes adataidat, azzal visszaélhetnek a neveddel, nem utolsósorban spamelésre használják és továbbadják másoknak, így még több ilyen "nyereményben lehet részed".


Ahogy nem te vagy egy oldal 999,999. látogatója, úgy nem vagy nyertese egy olyan (ráadásul külföldi) nyereménynek, amiről semmit nem tudtál az üzenet megérkezésééig.

2012. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is kaptam egy ilyet ezelőtt 2 perccel.. ez spam sztem.. majd hülye leszek megadni adatokat meg felhivni ezt a szamot...
2012. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imortal válasza:

[link]



olvasgasd :)

2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!