Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T Mobil internet?

T Mobil internet?

Figyelt kérdés

Adott egy T-mobilos internet előfizetés, Stick-es a net, azaz USB porton keresztül kapcsolódik a gépemhez.

Az lenne a kérdés, hogy ami benne van SIM kártya ha át teszem a telefonomba, és használom a netet vele ( Google, Facebook, Gmail stb ) járhat-e valamilyen plusz költséggel, vagy ugyan úgy használhatom mintha a gépemben lenne..

Megjegyzés: 4 Gb adatforgalmat tölthetek le vele, utánna visszakorlátozzák a sávszélességét 128kb/s-re. Tulforgalmazási díj nincs.



2012. jún. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj ezek az előfizetéses netek q..vajóók :)

Én egszaladtam vele 24 ezer lett a számla. Pedig csak netrádiót hallgattam. Hát mondom fizetek én nekik nagy f....t nem 24 e.. kaptam mindenféle hülye felszóltást de nem érdekelt.. "2 év múlva meg jött a behajtó és míg melóba voltam az egy millió kocsim szépen feltették trélerre és lefoglalták.. Úgyhogy éljen a korlátozott mobil Net !!!

2012. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És elviekben neked sem volt tulforgalmazási díj meghatározva? :o
2012. jún. 13. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti volt, az összes régebbin volt, azokkal tényleg lehetett szép számlákat csinálni.


Átrakhatod a SIM-et, akkor a telóról fog menni a net. (De azt mondjuk nem tudom, hogy telefonálni és sms-ezni lehet-e így vele!)

Nincs plussz díja ez csak egy sima sim kártya.

2012. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!