Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell tamponreklámot...

Miért kell tamponreklámot néznem youtube videó helyett?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. Tegyél fel egy reklámblokkolót (pl AdBlock Plus) és láss csodát, eltűnnek a reklámok! Nem csak a youtube-ról, hanem mindenhonnan.
2012. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok a reklámok nem tűnnek el ugyanis a videóra van ráágyazva.
2012. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fura módon mégis eltűnnek :D


Próbáld ki, no-script + ad-block a reklámok legnagyobb részét elsöpri.

2012. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
55%

Azért kell tamponreklámot nézned, hogy "ingyenes" legyen az oldal. DE ha gondolod, és úgy érzed, hogy a reklámozó cégek helyett átvállalnád az üzemeltetéssel járó nem kis költséget akkor érdemes felvenni a kontaktot a Google-al :)

Bár azért, nem ártana az a lottó főnyeremény, hogy a szerverek 1 heti működését ki tudd csengetni ;)

2012. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden videónál van beágyazva reklám.Azt a reklámot sehogy nem tudod eltüntetni a videó betöltésével az is elindul.A reklám maga egy videó.
2012. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje használom az adblock plust, és soha nem láttam reaklámot a videó előtt. Csak akkor tudtam meg, hogy van ilyen, amikor az ismerőseim panaszkodtak miatta. Kikapcsoltam az adblockot, és tényleg ott volt!

Javítsatok ki, ha tévedek, de az oldalak nem csak akkor kapnak pénzt reklám után ha rá is kattintok a reklámra? Ha igen, és soha nem kattintasz reklámokra akkor teljesen mindegy, hogy tiltod-e vagy sem.

2012. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!