Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az originem nem enged telepíte...

Smartin kérdése:

Az originem nem enged telepíteni, olyan baja van hogy mikor telepítenék kiírja hogy jelentkezzek be a folytatáshoz rendszergazdaként de én úgy futtatom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
továbbá egy felhasználó van a gépemen most raktam újra és szinte mindent kipróbáltam :(

2012. jún. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Origin súgóban nézz körül. Esetleg írj levelet az EA support részlegének.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem jött be :(
2012. jún. 16. 15:54
 3/4 anonim válasza:
Csökkentett módba indítsd el a gépet, majd az Origint, úgy szedd le és rakd fel, majd lépj vissza normál módba. Elérhető a csökkentett mód, úgy ha a bekapcsoló gombját hosszan tartod a gépnek, ekkor kikapcsol majd újra bekapcsolod és nyilakkal majd kiválasztod egy menübe ahol lesz majd Normál mód, csökkentett meg ilyesmi, hogy Csökkentett mód hálózattal.
2012. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó lett kösz :D
2012. jún. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!