Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felfüggesztették a facebookoma...

Felfüggesztették a facebookomat, és nem tudom, hogy hogyan történhetett?

Figyelt kérdés
Az egyik percben még nagyban faceztam utána kiléptetett és az ön facebook profilja felfüggesztésre került...nem kaptam e-mailt egyik e-mail címemre se,semmi jelentést semmit...ez mitől lehet,hogy törlődött a facem? nem osztottam meg semmit olyat...csak a sima 2 perc.hu lájkolásaim voltak stb....nem is játszok az oldalon semmivel -.-" szóval nem értem... köszönöm előre is a válaszokat

2012. jún. 18. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet, sok ismerősnek jelölés, sok lájkolás. nem feltétlenül kell neked figyelmeztetést kapnod erről. az, hogy más bejelentett, az kizárható, mert több ember kell ahhoz, hogy fel is függesszenek valakit.
2012. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát 300 ismerősöm volt..ami soknak nem nevezhető...viszont,amint meló helyből haza érek végig lájolom nemkutyát,aztadomot stb...meg 1-2 videót kirakok :D és neki állok a házi munkának
2012. jún. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!