Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő ha böngészés...

Mi a teendő ha böngészés közben bizonyos oldalakon ezt a hibaüzenetet kapom? (hiba a lentebb)

Figyelt kérdés

The connection was reset The connection to the server was reset while the page was loading. The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments. If you are unable to load any pages, check your computer's network connection. If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

Böngésző: Mozilla Firefox

Tűzfal-vírusírtó: ESET Smart Security (legújabb verzió)

A hiba a nővérem gépén van. A böngésző és a vírusirtó verziószáma és beállításai is megegyeznek az én gépemen lévővel. A böngészési előzményeket is töröltem. Lefuttattam egy víruskeresést, de nem talált semmit a vírusirtó. Kipróbáltam azt is, hogy leállítom a tűzfalat. Nem minden oldalnál van ilyen problémám. Pl a Google betöltődik, de Gmail már nem. Facebook, Iwiw kezdőlapja is betöltődik, de bejelentkezésnél a hibaüzenetet írja.

Válaszotokat előre is köszönöm.


2012. jún. 20. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is most keresgélem a választ. Egyfelől úgy tűnik, Firefox-specifikus a hibajelenség. Másrészt, ha nagyon sok "addon", illetve "extension" van a Firefox-odon, azokból is próbálhatsz kikapcsolni, lehet, hogy segíteni fog.
2012. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!