Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok kérdés érkezett már a...

Sok kérdés érkezett már a témában, de olyan válasz, ami rajtunk segítene még nem volt: összeomlott a schokwave plug-in, miért van ez?

Figyelt kérdés

Jó ideje g. chrome-ot használunk, nem is volt vele semmi baj. csak az alapgép volt szörnyen lassú, ezért egy barátunk nagyon sok mindent kicserélt benne, kapott "agyat", hogy nagyobb legyen a tárhely. Igen ám, de míg addig vígan néztük a filmeket, videókat a youtube-on, azóta ez nem megy, mert leállás-összeomlás van 5-10 percenként. (vagy még rövidebb) idő alatt)

Rengeteg mindent kipróbáltunk: flash leszedése-újratelepítése, majd ezt eljátszva minden böngészővel, plug-inek engedélyezése, videokártya ellenőrzése...

Azt nem értem, ha előtte minden szuper volt, akkor most, hogy fejlettebb lett miért nem működik?????? Egy ötlet szerint a szolgáltatót kéne lecserélnünk (digi), de mielőtt megteszem még bízom az itteni sistergő eszekben, és hátha találunk valamilyen megoldást! Köszi!



2012. jún. 22. 10:51
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:

Szerintem, elég egyértelmű a válasz. Valamelyik belekerült eszköz (részben)hibás :) A szolgáltatónak a gép összeomlásához semmi köze. Kezd el szépen egyesével visszarakosgatni azt ami volt benne előtte. És amikor megszűnik ez a jelenség, na az volt a hibás.

Pontosan, miket cseréltek? Mi a számítógép "agya" ? Én a processzorra asszociáltam, talán a neve miatt (Központi feldolgozó egység)

2012. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 év alatt elég sok dolog került telepítésre, és az a baj, hogy én annyira nem vagyok vele tisztában, hogy mi, mert ezzel a részével a párom foglalkozik, de lehet, hogy már ő sem emlékszik mindenre. Mindenesetre ha hazaér megmondom neki. Köszi!
2012. jún. 22. 11:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Videokártyát tutira cserélt, a többit nem tudom, csak azt, hogy szinte mindent kipakolt belőle.
2012. jún. 22. 11:26
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:

Ez a baj az ilyen sufni-tuningolásokkal. Hogy csak a szívás van vele. Persze, én megértem, ma Magyarországon, igyekszik mindenki a legkisebb pénzből a legjobbat kihozni. Csak azt ne felejtsük el, hogy a szerelő is ember, ő is pont ugyanezt próbálja csinálni. A használt eszközökre csak "kilincsgarancia" van, (Addig legyen jó, amíg kifizetik, és kimegyek az ajtón) utána már nem nagyon van mit reklomálni. Főleg ha egy ideig működött is, akkor meg pláne nem. A használt cikkek sajnos már csak ilyenek.

A belepakolt új eszközökhöz maradt a régi táp? Mikori? milyen?(gyártó /típus/ méret) Mi volt benne, mi lett cserélve és mire? Megvannak e a régi cuccok? Megfelelően meg van e kenve oldva a processzor hővezetése,( paszta), milyen hőfokon megy, ugyanez videokártyára is kérdés. ( a flashek nagyon tudják húzni)

Nyűgös lesz ez, mindenképp...

2012. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Merem remélni, hogy nem csak úgy " le akart tudni", mert elég jóban vagyunk, és munkatársak is vagyunk. Azokat a dolgokat majd megkérdezem a páromtól, de most mennem kell dolgozni. És köszönöm az eddigi válaszokat is! :)
2012. jún. 22. 13:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, valami lejátszó programot kellett kiiktatni, mert akadályozta a többi működését (én annyira nem értek hozzá), szóval az a lényeg, hogy most már szuperál!!!! Köszi! :))
2012. jún. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!