Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookkal van problémám....

Facebookkal van problémám. Van saját profilom. Csináltam egy idézetes oldalt facebookon. És nem tudom megváltoztatni a profilképet miért?

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek az idővonalra ott rámegyek az egérrel a profilképre,akkor ki jön egy olyan felirat,hogy "profilkép szerkesztése".Rákattintok rámegyek a "Fénykép feltöltése"-re.Akkor kiválasztom az ablakban azt a képet amit felakarok tölteni.Elkezd tölteni majd ezt a szöveget adja ki: "Sikertelen profilkép-feltöltés

Hiba lépett fel a profilképed frissítése közben. Kérjük próbáld újra." Próbálgatom már több napja feltölteni,de mindig ezt írja ki..Mit tegyek? Mi lehet a hiba? (A fájltípus stimmel,a méret is stimmel,a név is,minden..de még is nem engedi.) Amikor meg ráakarok menni egy képre ott a méretre vágás a profilképemhez (valami ilyesmi) akkor kijelölöm mekkora legyen és HIBÁT ÍR KI..de mindig..De a saját profilommal enged feltölteni képeket...SEGÍTENE VALAKI?



2012. jún. 25. 12:39
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom :(
2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valaki írhatna tanácsot, mert én is a problémával harcolok és egyszerűen nem jövök rá, hogy hol a hiba. :-((
2012. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen én se tudom..bár sok embert megkérdeztem,de azt mondták várjak...hát ha jobb lesz..de már várok nagyon sok ideje..:$
2012. jún. 28. 12:33
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám...de kb.10-20 nap után újra engedte a profilkép lecserélését.
2012. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok.:) nekem semmi gond nem szokott lenni a feltöltéssel. max az lehet a baj, hogy túl nagy felbontása van a képnek... mást nem nagyon tudok..

és ti tudtok abban segíteni, hogy hogyan tudom az idézetes oldalam nevét megváltoztatni? 200 lájkoló felett is lehet?

2012. aug. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!