Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Néhány com-os, külföldi oldal nem tölt be, mint például: a facebook.com, ipiccy.com... stb. A hu-s oldalak, azaz a magyar oldalak egytől-egyig bejönnek! Mi lehet akkor a hiba? :(

2012. jún. 26. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
A hibaelhárítóm DNS hibát ír ki, de sajnos nem értek hozzá! :S Hívjam fel a szolgáltatót vagy mit csináljak?
2012. jún. 26. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Használd a google ingyenes dns szolgáltatását. Nekem nincs semmi gond az oldalakkal.

2012. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom akkor ezzel!
2012. jún. 26. 14:37
 4/8 anonim válasza:
Mi a szolgáltatód? Nekem a drávanettel ugyanez a problémám egy pár órája - semmilyen külföldi oldal nem jön be.
2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanez a gondom, HWR. De nem csak a .com-os oldalakkal van a gond, pl. teszveszt-t sem engedi
2012. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 warden93 válasza:
Szintén ez a gond, youtube pl. bejön, face nem, de külföldi/magyar vegyesen rossz/jó
2012. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nálam is ez van de pl a youtube tökéletesen működik. :/
2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is dráva netem van! Szerencsére ma már működött minden! :) köszönöm a válaszotokat!
2012. jún. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!