Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés aközött a 10 ember közt aki bal oldalt szokott facebook adatlapon megjelenni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy már egy ideje figyelem, és vannak olyanok akikkel sokat beszélek lájkolom képeiket és tudom, hogy ők is ugyanúgy megnézik én adatlapomat az övék megszokott jelenni


második fajta amikor valakit tökre nem szoktam nézni max egy hónapban egyszer ,de nincs ez a napi mustra, ( persze egy idő után feltűnt, folyton megjelenik képe és ezért én is megnézem)


harmadik, amikor épphogy írok valakinek boldog szülinapot vagy dobok egy lájkot és már megjelenik képe adatlapomon


amúgy ezek mind nem zavarnak csak érdekelne tud-e valaki valami magyarázatot erre, vagy ez olyan facebook trükk



2012. jún. 28. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt random dobja, vagy esetleg közös ismerősök alapján
2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja ebben lehet valami ahogy , nem szokott olyat kidobni akivel egy közös ismerősöm se lenne van akivel több van akivel kevesebb
2012. jún. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!