Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » CoD2 multiplayerében milyen...

CoD2 multiplayerében milyen Jelszó nélküli magyar szerverek vannak?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az x-fire-n lehet keresni magyar szervereket épp ezért letöltöttem telepítettem és regisztráltam találtam is magyar servereket de sajnos mind jelszós és mind klánoké.
2009. júl. 8. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy mind jelszavas,én is játszom, és csak egy pár szerver ilyen.Próbálkozz tovább
2009. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor mit jelent az a Rcon jelszó?
2009. júl. 8. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Rcon jelszó a szerverhez való hozzáférést jelenti. Rcon jelszót csak a szerver tulajdonosa tudja, ő tudja az rcon segítségével a pályákat, a játékmódókat megváltoztatni.
2009. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az nem érdekes az RCON csak nyomj egy okot vagy egy entert és kész csatizol!Valószínűleg lehet lesz gondod a punkbusterrel is, ezt töltsd le innen: [link] és a multiplaíer options-ba a játékon belül a punk bustert állítsd ON-ra! Ha valami kell még írj ide!
2009. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

áhh már meg is vannak a serverek köszi!

Amúgy mi az a punkbuster és mire jó?


Bocs hogy ennyit kérdezősködök de csak ma álltam neki CoD2-ben multizni :)

2009. júl. 8. 21:41
 6/7 anonim válasza:

[link]


Ezt elolvasod szerintem már sokat fogsz tudni!

2009. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként a Punk Buster a csalók kiszűrésére való program, amiket telepítenek a szerverekre, mindig újabb és újabb verziókat. És ezeket neked is követni kell avval hogy frissíted, letöltöd!
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!