Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on vagy iwiw-en ha...

Facebook-on vagy iwiw-en ha megnézek valakit, képeit, adatlapját, akkor az az illető tudni fogja, hogy én néztem meg, és hogy milyen gyakran?! Láthatja ezt valahogy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a kerdes foglalkoztat engem is! Eddig ugy tudtam, nem. Be is leptem egy ilyen közössegbe: tudni akarod, ki nezte meg az adatlapodat vagy ilyesmi nevü. Belepve az üzenöfalukon lattam, hogy kamu, nem tudhatom. De most kapaszkodj! Egy regi ismerösöm adatait nezegettem, mi van vele - annyira azert nem voltunk joban, hogy szeretnem, ha eszrevenne, hogy ott jartam... A fenykepei között lattam egy ilyesmit: "Ki nezte meg utoljara az adatlapomat", es az üzifalat is megneztem kivancsisagbol. Ekkor döbbentem meg: felülröl kb a 3. beiraskent bekeretezve szerepelt egy nev, hogy ö nezte meg utoljara az adatlapjat! Egy közös ismerösünk, tehat ez igaz is lehet!!! Most akkor tenyleg megtudhatja, hogy megneztem???
2012. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
faceb-rol irtam a kommentet
2012. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan alkalmazás, ami megmutatná. Csak olyan dolgot tudnak lekérdezni, amit az oldal is mér. Kommentek, like-okk, megosztások száma. Mivel az oldal sem figyeli hogy ki kit nézett meg, nem lehet olyan alkalmazást létrehozni, ami neked ezt szintén kijelezné.


Tippelni, véletlenszerű eredményt tudnak csak mutatni.

Ezen felül maga az oldal üzemeletetői is jelezték, hogy nincs és nem is lesz rá olyan funkció, amivel látod a te látogatóidat, adatvédelmi okokból.


Ezért ha te ilyet látsz, az csak kamu lehet, jobb esetben az alapján hogy ti valamilyen módon tartjátok a kapcsolatot, azt írja hogy akkor látogatott is. Semleges esetben tippel valamit a program, közben az adataidat megszerezve feliratkoztat valahová, vagy felhasználja adatbázis építéséhez (az alkalmazások nagy része erre megy ki), rosszabb esetben vírust, kártékony dolgot szedsz össze - ha olyat, ami spameli a falat, akkor a rendszer automatikusan ki is tilthat, úgyhogy óvatosan kell kezelni a hangzatos és kíváncsiságot felkeltő alkalmazásokat.

2012. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Iwiwen nincs ilyen, Facebookon van egy alkalmazás, de csak azt tartja nyilván, ha az egyik ismerősöd megnézett.

Ha egy vadidegen néz meg, arról nem fog értesülni az illető.

2012. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!