Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire utal, ha valaki házas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha valaki házas, az iwiw (vagy fb) adatlapját telerakja a gyerekeinek a képével, de a partneréről egyetlenegy fotót sem tesz fel?

Figyelt kérdés
Ha olyan nagy a szerelem, egyetlen fotót azért a férjemuram is megérdemelne, nem?
2011. jún. 1. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem azon múlik hogy felteszel a fotót. A gyermekével meg mindenkivel szeret dicsekedni.
2011. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos képeket kipakolni a közösségi oldalakra? Nem ettől lesz nagy a szerelem. Lehet, hogy a partner nem szeretné ha lennének fent róla képek.
2011. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
43%

Szia!

Valószínű nem olyan nagy az a szerelem. Sőt! Lehet, hogy már elmúlt.

2011. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Vagy a partner nem akarja, vagy pedig beleesik abba a hibába, amibe rengetegen,hogy a gyerek születése után csak a gyerek számít,a házastárs nem. Többek között ezért van annyi válás gyerekszülés után nem sokkal.
2011. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs kint a páromról kép mégis imádjuk egymást.
2011. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. apu fent van a facebookon. Egyszer akart feltenni képet anyuról aztán anyu mondta neki, hogy eszébe ne jusson feltenni, ő nem akar ott díszelegni. Mégis 25 éve házasok.
2011. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Lehetséges okok:

A felesége/férje nem akarja, hogy kirakjon róla képet ezért nincsen.

Ha a gyereke fontos, és kirak róla sok képet, akkor miért nem rak fel a feleségéről/ vagy a férjéről képet, legalább egyet is? Ha ő is olyan fontos, mint a gyerek?

Nekem van egy ilyen ismerősöm, ő közösségi portálra sok képet rakott fel a gyerekéről,De a feleségéről is van kép fent, nem is egy db.

Vagy esetleg mivel tudja, hogy számára a felesége/férje fontos , ezért fel sem tűnik neki, hogy róla is feltehetne képet. Mert természetesnek veszi.

2011. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom konkrétan megkért, hogy ne tegyek fel róla képet, mert nem szeretné. Egyetlen közösségi oldalon sincs fent, nem akarja, hogy mások képeket nézzenek róla. Bátyám szintén ilyen, egyszer feltettem róla egy képet és teljesen kikelt magából.
2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
34%

szerintem ha vki nem rak fel a párjáról képeket akkor szégyenli a párját vagy vmi ilyesmi...

de ez csak az én véleményem:D

2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Neked mi közöd hozzá?

2. A páromnak sincs kint kép rólam, pedig iszonyatosan szerelmesek vagyunk. Nekem nincs se iwiwem, se facebookom.

3. Ha egy kapcsolat azon múlik, hogy teszel-e ki a párodról képet, vagy sem, az már régen rossz.

2011. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!