Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail fiókomat összekapcsoltam...

Gmail fiókomat összekapcsoltam a Youtube-al, de később töröltem a Google+ fiókom. Viszont nem tudok se lejátszási listákat létrehozni se azokhoz zenéket hozzá adni. Hogyan lehet újra zenéket lejátszási listához hozzá adni Google+ nélkül?

Figyelt kérdés
A youtube azt irja ki "Törölted a YouTube-csatornáddal társított Google+-profilt. Itt újra engedélyezheted a Google+-t ehhez a fiókhoz. " Én nem szeretnék Google+ szolgáltatást sem fiókot, sima mezei Gmail profilomhoz szeretnék Youtube accot, hogy tudjak lejátszási listát csinálni és zenéket azokba rendezni. Hogyan tudom ezt ujra elérni Google+ nélkül?

2012. júl. 7. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs külön Gmail fiók, Youtube fiók, G+ fiók. Van egy közös Google Account, amivel az összes Google által kínált szolgáltatást eléred, akár a Plus-t, akár a Mail-t, akár a Youtube-ot (mivel a Google tulajdona).


Először megpróbálnám a kapcsolódást létrehozni, majd hogy ha nincs szükséged a G+-profilra, akkor azt törlöd:

[link]

(de csak a G+-hozzáférést, nem a teljes fiókot, mert akkor minden ugrik)

2012. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Google+ -t töröltem és ebből lett a kalamajka, mert a picassa is teljesen meggajdult azt már rendbe raktam. Viszont a youtube-on nem tudok lejátszási listát csinálni mert azt mondja nincsen google plus-om. De van egy másik Google fiókom ott nincsen, sőt sose volt Google plus-om és ott meg működik rendesen a lejátszási lista... Szóval nem igazán értem.
2012. júl. 7. 21:59
 3/3 A kérdező kommentje:

No a megoldást végül a Google fórumán kaptam meg de leírom hátha valaki belefut ebbe a történetbe:


"What you will need to do is to re-enable Google+ on it and then go to www.youtube.com's YouTube Settings / Overview / Advanced and there give your YouTube a completely "normal" YouTube username. Then, once it uses data which DOESN'T come from the Google+ (you can tell- it usually gives you a first and last name and in the URL up top it will be something like www[.]youtube[.]com/channel/RANDOMCHARACTERSBLAHBLAH) and is something like www[.]youtube[.]com/user/properusername, THEN you can deactivate the Google+ and not use it for that Google account/YouTube channel."


Igy mostmár ujra működik, Google plus nélkül is :)

2012. júl. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!