Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok olyan videót láttam a...

Sok olyan videót láttam a youtubon amit valamilyen sorozatból vágtak ki. Én is probáltam ilyet, de letiltották, mi a hiba? Hogy kell feltölteni egy jelenetet összevágás sorozatból h ne tiltsák le?

Figyelt kérdés
Egy szinkron hibát akartam bemutatni, ami nem feltűnő, de nem észrevehetetlen. Kb a második napon már egyik országban sem lehetett megtekinteni, viszont nem törölték ki a videót.

2012. júl. 10. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsivel vedd feljebb a hangmagasságot, ha van benne jogvédett zene, és magát a videót fordítsd meg.


Utána is beleírnám a helyedben hogy semmilyen része nem áll a tulajdonodban, minden jog a -A sorozatot készítő cég- és a -Ha van benne zene, akkor a dal írójának és előadjónának neve-

2012. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Angolul írjam, hogy nem áll semmilyen része a tulajdonomban?

A videó megfordítását h érted? 90 vagy 180 fokkal? vagy mire gondoltál itt?

2012. júl. 10. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

180 fokkal.


Hülye példa: de mondjuk így:


d-ből egy megfordítással lesz "b"


tehát d|b vagy hogy ismertessem...


Ennek a hátránya hogy ha szöveg is olvasható az epizódban, akkor fordítva lesz, hacsak addig nem fordítod vissza.

2012. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már ezek a trükkök sem működnek. elég fejlett a youtube-nak ez az algoritmusa. szerencse kérdése, mi marad fenn, meg mi nem. annyit tudsz csinálni, amit még írtak, hogy feltünteted, kinek a tulajdonában áll a részlet, és akkor talán megmarad. nekem koncertfelvételből is felismerte a dalt...szóval nehéz átverni az ellenőrzést.
2012. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!