Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rámenjek erre a kecsegtető a...

Rámenjek erre a kecsegtető a linkre? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Ezt kaptam egy ismeretlen e-mail címről :


Tárgy: Kimagasló jövedelem.


Kedves Partnerem ! Adj esélyt a pénznek , hogy rád találjon ! Szép napot !

A világ legjobb munkáját végzem!

Bárkinek küldhetek ajándékba 40.- eurót.

Nem győzöm egyedül.

Segítenél?

Kattints ide és máris tiéd lehet a 40.- €!


Ui.: Amennyiben már elfogadtad másik munkatársunktól a 40.- eurót, akkor Gratulálok!

Küldj te is 40.- eurót, akinek csak szeretnél!

Valami miatt nem működik a link? Akkor másold be a böngésződ címsorába a következőt:

(sajnos ezt nem írhattam le a kérdésemhez, mert ezt írta ki nekem a gyakorikerdesek.hu -> "Kérdésedben egy affiliate linket, vagy affiliate linkeket tartalmazó weboldal címét próbáltad elküldeni. Felhívnánk figyelmed, hogy bármilyen más weboldal reklámozása a gyakorikerdesek.hu-n tiltott dolog, és a szabályzatunk megszegésével jár. Kérünk, a jövőben próbálj reklámmentes kérdéseket és válaszokat írni, ellenkező esetben sajnos kénytelenek leszünk letiltani a regisztrációd.")


Ezt írták. Örülnék én 40 eurónak persze, de nem hiszem, hogy csak úgy az ember kap ajándékba ilyet. Szerintetek mi lehet ez ??? Vagy ha rámegyek, milyen következmények lehetnek akár ??? Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 12. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb idáig olvastam el: "Tárgy: Kimagasló jövedelem."


Egyértelműen NEM.

Senki nem fog neked csak úgy pénzt küldeni...

2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyen leveleket olvasatlanul törölni szoktam.
2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt spam-nek hivják
2012. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!