Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mely gombokat...

Facebookon mely gombokat nyomjam, hogy elmentse egy képben, hogy hány db értesítésem, üzenetem. Stb van?

Figyelt kérdés
Fontos! Köszi előre. :)

2012. júl. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt kifejzhetnéd érthetőbben is !
2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom ezt jobban megfogalmazni. van ugye a fecebook.ott pl.: van 43 értesítésem. és hogy mentsem le egy képre,hogy ha azt feltöltöm facebookra,mások is látják,mennyi értesítésem van.
2012. júl. 12. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:

A Te értesítéseid, csakis a Te profilodon láthatod.Ezt mással megosztani, ott a FB-on nem tudod. Mint ahogyan te sem tudsz más értesítéseibe beleolvasni.

Ha jól értem azt szeretnéd közzétenni, hogy pl, mennyien like-oltak valamit a saját oldaladon ?

Esetleg úgy van rá lehetőség hogy az megosztani kívánt oldalról csinálsz egy képernyőmentést, és ezt fotó formájában közzéteszed a FB-on.

2012. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem..és képernyőmentést hogy lehet csinálni?
2012. júl. 12. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom. [link]

Lehetőséged van a teljes képernyő lementésér, vagy csak egy bizonyos tartomány kijelölésére. Rendkívül gyorsan telepíthető kis program, és könnyen kezelhető.

Ha kipróbálod és elakadsz , ÍRJ !!

2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt egy másik link. ugyan az. [link]
2012. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... vagy nem telepítesz fel semmit, hanem használod a PrintScreen gombot és beilleszted bármelyik rajzprogiba, elmented és kész...
2012. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sikerült. :)
2012. júl. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!