Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szükségem lenne egy olyan...

Szükségem lenne egy olyan programra, botra vagy akármire ami megadott időközönként (pl. : 10mp,1perc) a címsávba bemásol egy honlapcímet. Fontos és sűrgős!?

Figyelt kérdés

Annyi időn keresztül amíg én lenem állítom vagy előre lehessen beállítani hogy 10órán keresztül 10mp-enként másolja be a honlapot és frissítse:D


A fogalmazásért bocsánat, de csak ígytudtam remélhetőleg érthetően leírni...



2012. júl. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem fogsz találni, max. megírod magadnak.
2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem fogsz találni, de ha floodolni akarsz, azzal inkább ne is próbálkozz
2012. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem floodolni akarok :D egy nyeremény játékhoz kéne, találtam egy kis buggot :p beírom a linket és kapoma pontot :) csak úgy manuálisan eléggé unalmas ésmár a kezem is kiakadt... és eszembe jutott hogy volt játékokhoz botom és ott vitte az egeret, magától írt, kattintott amire kell, és innen gondoltám hátha valami kis egyszerű progival meglehetne ezt oldani... de akkor marad a szenvedés és kattingatás meg ctrl+v:D
2012. júl. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!