Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán mi volt a legőrültebb,...

Vaterán mi volt a legőrültebb, legidiótább aukció, amit életedben láttál? Leírom én mit xDD

Figyelt kérdés

Ami a legdurvább volt, az SP taknyos zsebkendője...

50.000.000 forintig ment el, akkora már tudtuk, hogy nyilván viccről van szó, de pár százezerig azt hittük tényleg vannak ilyen emberek... te mire emlékszel?


2012. júl. 14. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

eladtuk a haveromat... :)

kissé használt, stb leírással...

2012. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
balázs büdös zoknijára is emlékszem... többiek?:)
2012. júl. 14. 16:15
 3/3 anonim válasza:

Te vatera bérenc vagy? :)


Hát ez nem jött be, hogy majd jó 150 oldalas fórumot csinálsz ide és majd mindenki isteníti a vaterát! :)


Szerintem elkellene kezdeni komolyan foglalkozni az oldallal és nem ilyen vicc aukciókkal reklámozni, mert egyre komolytalanabb és elavult az oldal rendszere...

Havi 5 termék eladására tökéletes.. Üzletnek nem.. Senkinek nincs ideje bogarászni az emaileket, hogy kinek mi a címe stb. És valljuk be, havi 500-1000 eladásnál ez lehetetlen, hogy ne tévedjen az ember ilyen rendszer mellett.. Bár havi 500-1000 eladás mondjuk úgyse lesz, mert nincs látogató... De ez kb. a 20 problémából egy!


Na, de azért elmondom, hogy én milyen vicces aukciót láttam:

Az elég vicces számomra, hogy így hamisítják meg a látogatottsági statisztikát és ez senkinek nem tűnik fel...

2013. jún. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!