Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet szolgáltató által...

Az internet szolgáltató által meghírdetett 4-8 stb MB/s-os netnél mennyi a tényleges fel és letöltési sebesség? Nekem 4 MB/s-os van, de sosem jön annyival. Mindeg 300-400 kb/s-mal jön.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked négy megabites! neted van.Osztani kell nyolccal,annyi megbyte.4/8=1/2 megabyte.Az pontosan 512 kilobyte maximum.Adsl-nél normális a valós sebességed.Nekem 8 megabites kábelnetem van,az gyakorlatilag is 8 megabit.
2009. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sávszélesség, amit a szolgáltatók meghirdetnek nem MB/s formában van, hanem Mbit. 4 Mbit sávszélesség 512 kb/s letöltési sebességet jelent.
2009. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Az milyen gyors, mennyi idő alatt tudsz leszedni 700 Mb-ot, és mennyibe kerül és melyik szolgáltatónál?

2009. júl. 13. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
A szolgáltatók nem Mbyte hanem Mbit-ben adják meg a sebsséget. Ez annyit jelent számokban,hogy a 4mbit-et(4096kbit)elosztod 8al és megkapod h 512.Ez már kbyte. Most hallottam nem rég az új UPC Fiber Power internetről ami 120/10mbit/s-et ír. ez ténylegesen 15,3mbyte/s jelent, ami már valóban egy bámulatos sebesség. Hogy mennyi idő alatt tölt le a te interneted egy filmet, azt itt megtudod nézni: www.speedtest.net csinál egy sebsségtesztet, és végén kiirja. :)
2009. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

950 kilobyte/sec környékén szokott jönni,ami annyit jelent,hogy egy 800 megabytos moviet megfelelő seeder szám és seed/leech arány esetén uszkve 14 perc alatt tudok leszedni.


t-online kábelnet


pontos árat nem tudok mondani,mert én meglévő telefon előfizetés mellé kötöttem,és eléggé keszekusza náluk,hogy mikor mi mennyibe kerül


érdeklődj tőlük a 1412-es telefonszámon,vagy a legközelebbi kirendeltségen,de erről van szó egyébként:


[link]


elérhetőségeik:


[link]

2009. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

upc-nél vigyázni kell,mert sokszor korlátozzák a p2p forgalmat,ami elsősorban ugye a torrent


diginet jó nagyon még,de az elég kevés helyen van


van ilyen t-onlineos kábelnet 25 megabites is,és úgy emlékszem,hogy az se lett volna sokkal drágább

2009. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De úgy gondolom,hogy egy nyolc megabites net tökéletesen elég torrentezéshez is,úgyse nagyon tudod kihasználni a nagyobb sebességet.
2009. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 20/10es netem van, 2.3mb/sel töltök le, fel meg 1.0mb/sel. 2700ftért bőven megvagyok vele elégedve, telefon nem kell mellé, nincs plusz költség. szóval szerintem ár/minőség: ***** a t-home 25mbites nete számomra drága lenne + még telefon is... kinek mi..
2009. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem mindenhol érhető el bármely szolgáltatás


a mi környékünkön ez a legjobb net

2009. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vodafone mobilinternet (3G Internet Fix), E220 eszközzel jelenleg 7,2 Mbps-sel megy. (Elméletben, gyakorlatban nem mindig).
2009. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!