Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani azt a...

Hogyan tudom beállítani azt a Mozilla Firefox-nál, hogy ha új lapot nyitok, akkor üres lap jöjjön be vagy az az oldal ami a Firefox 13-as frissítésében benne volt hogy a kedvenc oldalaimat betudom rakni? Lent van 2 link segítségnek.

Figyelt kérdés

Tehát azt akarom beállítani, hogy vagy ez -> [link]

vagy pedig ez -> [link]


2012. júl. 16. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A címsorba írd be: "about:config", majd enter.


A browser.newtab.url nevű változót írd át. Ha a Firefox 13-tól bevezetett újfajta lapot szeretnéd, akkor azt írd be, hogy "about:newtab". Ha a régi időkből megszokott üres lapot szeretnéd, akkor "about:blank" legyen.

2012. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) sikerült megoldani :)
2012. júl. 16. 14:11
 3/10 josek válasza:
nekem is ez volt a baj amig be nem zártam addig jó is volt ha bázártam és újra nyitottam megint üres volt,
2013. okt. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem is sikerült. köszönöm a válaszodat.
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nagyon köszönöm, ez az egyszerű beállítás nekem is megoldotta problémámat.

Hetek óta idegesített, hogy a szemét "istartsurf.com" rámászott a gépemre. Sikerült kiirtani, de a böngésző "új lap" funkcióba beírta magát. Eddig...!

2014. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sziasztok én is ezt szereteném megcsinálni de valamiért nem sikerül :(
2015. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a 41-es verziótól kezdve átvariálták az új lap kinézetét, így már nem jelenik meg a korábban beállított honlap (nálam a google)az új lap kezdőoldalaként a browser.newtab.url átírása után. Ötlet?
2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van egy megoldás New Tab Homepage 0.5.0 így a kezdőlap fog megjelenni ezzel a kiegészítővel.
2015. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nálam nincs ilyen az about:config -nál browser.newtab.url
2015. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az előbbi hozzászólásomhoz itt egy tetszőleges weboldalt lehet beállítani új lap megnyitásakor Custom New Tab kiegészítővel.
2015. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!