Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a youtube?...

Miért csinálja ezt a youtube? Nagyon idegesítő. /többi lent/

Figyelt kérdés
Ezt mostanában kezdte el csinálni, hogy ha elindítok egy videót, kirakom nagyba, majd vissza kicsibe, akkor fekete lesz a képernyő, és csak akkor jön rendbe, ha frissítem az oldalt. A másik pedig, hogy néha mikor nézek egy videót akkor csak a videó bal felső sarka látszik, a többi kivágja, de azt a sarkot egész képernyőben mutatja, és aha kirakom a videót nagy képernyőre, akkor a bal felső sarokban látszik az egész videó. Nem zavaró, de egy idő után mikor már sokadszorra csinálja, idegesítő.

2012. júl. 16. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, tegnap vettem észre, hogy ha ki akarom rakni egész képernyőre, csak nehezen hozza be. Először nagy feketeség, aztán olyan 8- 10 mp után bejön a kép, de ezalatt a hang is szaggat. Nálam kis képet nem rak ki, de így is elég idegesítő. Kipróbáltam,hogyan menne a HTML5-el az vitte rendesen. Ezidáig sosem volt gondom a lejátszással, lehet náluk lesz a galiba. üdv.
2012. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És a html5-t hogyan kell telepíteni? Vagy mit kell azzal csinálni hogy működjön? Nem értek hozzá, de már hallottam róla.
2012. júl. 17. 10:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy honnan lehet tudni, hogy melyik html-t használom?
2012. júl. 17. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit telepíteni, legörgetsz egészen a képernyő aljára, ott kattints a Próbálj ki valami újat lehetőségre.

Itt megtalálod a HTML5-öt. Kattints a Próbáld ki lehetőségre. Aztán még alul is kattints a HTML5 kipróbálása opcióra. Ennyi az egész. Ha ki akarsz lépni belőle, ugyanúgy ahogy leírtam, csak itt választod az elhagyást. üdv. sok sikert.

2012. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, nálam ez a HTML5 nagyon bevált, észre sem veszi a kinagyítást, szépen megy minden. szia
2012. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beállítottam, köszönöm a válaszokat. Majd meglátom hogy így már megszűnnek e a gondok! :)
2012. júl. 17. 13:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt még mindig csinálja, hogy a videó bal felső sarkát mutatja csak, majd ha kirakom nagyba csak a bal felső sarokba az egészet... Megpróbálom felrakni egy képmegosztó oldalra...
2012. júl. 17. 20:09
 8/8 A kérdező kommentje:
2012. júl. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!