Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit lehet netezni 2GB...

Mennyit lehet netezni 2GB adatmennyiség, és 7MBps maximális letöltési sebességgel? Miket lehet csinálni? (mobilnet)

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Okostelefonhoz elég, USB modemeshez kevés (nekem 8 GB a korlátom, 7.2 a sebesség).
2012. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyit és hogyan netezel, illetve h telefonnal vagy pc-vel használod.


Telefonnal kvázi bőven elég (telóval 1 gigát is művészet lenetezni), vagy legalábbis egész nap telefonon kell lógni hozzá.


PC-vel erős megszorítások között:

- Youtube felejtős

- Torrent és letöltések felejtős

- Netrádió és online stream felejtős.

- Webezni csak okosan (kikapcsolt flash, adblock, ahol nem kell ott képek letiltása).

- Skype stb felejtős.


Nekünk van egy 2 gigás netcsomagunk, kb 15 napig bírja.


Tippek ahhoz, hogy tovább bírja:



Tipp: Használj opera böngészőt és kapcsold be az opera turbo -t. Ilyenkor az adatforgalmad baromira lecsökkenti (kb a negyedére) a böngésző.


Tipp2: Használj tűzfalat és tilts le minden progit a böngészőn kívül.


Tipp3: Ahol nem kell ott tiltsd le a képeket.

2012. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 év szenvedés volt a vodánál,annyira örültem mikor lejárt a szerződés.Küldtem nekik a panaszleveleket zsákszámra.Nem ajánlom senkinek max mobilhoz.
2012. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 2007 óta USB modemet használok (Vodafone), eleinte valóban nagyon gyenge dolog volt, manapság viszont nekem nagyon jól működik. De 5 GB-ről 8-ra váltottam, Internet Nonstop, 6000 ft havonta. Ezzel se lehet persze torrentezni, de pl. a videókkal nincs gondom.
2012. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.válaszoló teljes mértékben egyetértek.nekem is most jár le 2 nap múlva de én már beköttettem a vezetékest és már azt használom hát ég és föld a különbség.nekem 7GB volt de ha lekorlátoztak még netezni is szenvedés volt.úgy hogy mobilnetet többet soha.
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy nyáron be lehet köttettni a Digit. De még mindig nincs kész a hálózat, egyelőre marad a mobilnet, jobb hiján.
2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!