Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore-on a hit'n'run-nolhat...

Az nCore-on a hit'n'run-nolható torrentjeim száma 20, ez havonta 20 vagy ami "Felhasználó" (rangú) vagyok 20?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel havi egységű mérések vannak, így hónap végén nulláznak mindent.


Amíg nincs büntetési rendszer bevezetve, a h'n'r sem kerül számolásra. Legalábbis nekem volt egyszer 1 db, és nem lett sehol feltüntetve, majd hónap végén a torrent is eltűnt a listából, pedig stoppolt volt.


De amúgy igen, elvileg ez havi 20-at engedne meg büntetlenül. Ezt a Wiki cikke világosan leírja:


"Ha egy hónapban valakinek több hit’n’run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül. "

2012. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk speciel nem növelték a sávszélességet, és max 60kb/s a feltöltésem. Szerintem a felhasználók eddig is letöltötték azt, amit leakartak és ez után is le fogják. A lényeg, hogy jobban megérje a prémium előfizetése, mint a feltöltés...
2012. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
..és ezek után kérdésessé válik, hogy valóban NONPROFIT oldalról van-e szó!
2012. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahol a fizetős és ingyenes között. Nem kötelező fizetni, de igyekeznek úgy alakítani a szabályzat megengedő részeit, hogy pénzért cserébe kedvezményeket kapj.


Ez a tulajváltás eredménye, az eredeti oldal nem ilyen volt.

2012. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!